אחזקת מבנים

לקבלת הצעת מחיר  השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום! 

אחזקת מבנים היא פעולה מורכבת שדורשת ידע וניסיון. בחירה של חברות אחזקה וניהול אלו בחירות שיש לעשות בתבונה מתוך ההבנה כי בסופו של יום אתם רוצים לבחור את מי שתוכלו לסמוך עליהם שיעשו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

עבודה של אחזקת מבנים כוללת בין היתר שורה של פעולות ומתן תשומת לב לפרטים רבים. בין היתר אנחנו מדברים על ניקיון שוטף, החלפה של נורות תאורה במידת הצורך, סיוד של הקירות, ניהול הכספים של הבניין ועוד. עכשיו, לא רק שאתם יכולים להיות בטוחים שהכל ייעשה ברמה הגבוהה ביותר. אלא שעכשיו גם יש לכם מי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בלי שאתם תצטרכו לעשות דבר.

 

איך העבודה מתבצעת ומה חשוב לדעת

עבודה של אחזקת מבנים היא עבודה שדורשת ידע ותפעול של מספר מערכות שונות.

הראשונה, ניהול נכסים במישור הפיננסי: ניהול נכסים במישור הפיננסי בעיקר כולל אסיפה של כסף מהדיירים השונים. אם בעבר וועד הבית היה זה שצריך לאסוף את דמי הניהול מכל אחד, הרי שהיום אנחנו מדברים על חברת אחזקה חיצונית שתעשה את זה עבורכם. מדוע תמיד נכון וטוב יותר לעבוד עם חברה חיצונית? משום שבאופן הזה אין כל סכסוך עם השכנים, הכסף נגבה בזמן ואתם יכולים להשאר רגועים ולהיות בטוחים שיש מי שמטפל בדברים עבורכם.

שנית, החלפה של מנורות במידת הצורך: החלפה של מנורות במידת הצורך היא מסוג הדברים האלו שכאשר אין חברה של אחזקת מבנים בקריות או בכל עיר אחרת, די נופל בין הכיסאות. היתרון של החלפת נורות על ידי חברת אחזקה הוא שאתם לא צריכים לחשוב על זה יותר מדי. אם יש בעיה אתם פשוט מתקשרים ואנחנו כבר נהיה בדרך אליכם כדי לסייע.

אחזקה והחלפה של מערכות במידת הצורך: זה יכול להיות מעקה שבור, מערכת אינסטלציה ישנה מדי, זו יכולה להיות בבעיה במערכת החשמל ועוד. כאשר יש בעיות מהסוג הזה הרבה פעמים העבודה היא עבודה שדורת התעמקות במערכות שממוקמות בחדר המדרגות כדי להגיע לפתרון של הבעיה. הכי טוב זה להיעזר במקרה הזה של חברות אחזקה וניהול. הרי מדובר על אנשי מקצוע שאתם כבר מכירים. אתם יודעים שהביצועים שלהם טובים ואתם יודעים, באותה מידה שהם אנשי מקצוע עליהם אתם יכולים לסמוך במאה אחוז. כאלו שיעשו את העבודה בלי שאתם תיאלצו לחכות להם כל היום. גם בשביל זה אנחנו כאן.

אחזקה של תחום הניקיון במלואו: ניקיון זה לא רק לנקות את המרצפות. זה לרוקן את הפחים, לטפל בקירות, לדאוג שהמעקה יהיה נעים למגע ועוד. אין מה לעשות, מקום שלא מתחזקים אותו באופן שוטף, בסופו של דבר יהפוך למקום בו אי אפשר להיות. אנחנו רוצים להיעזר בכל הכלים העומדים לרשותינו כדי להבטיח כי אתם תוכלו ליהנות מבית נקי ונעים לכל אורך הדרך.

 

אחזקת מבנים מחירים

אנחנו לא חושבים שעבור שירות מהסוג הזה צריך לקרוע את הכיס ויש כמובן הבדל בין אחזקה וניהול שוטף של בניין דירות פרטיות ובין אחזקה וניהול של בנייני משרדים וכיוצא באלו.  בכל אופן, אנחנו מאמינים כי השירות צריך בהחלט להיות במחירים סבירים לחלוטין אלא שאנחנו עדיין לא יודעים להגיד באופן חד משמעי כמה עתידה העבודה לעלות. אנחנו צריכים להכיר את המקרה ובעיקר, להבין באיזה מרחב מדובר כדי לדעת כמה אנשי צוות דרושים לעבודה. הרבה פעמים המחיר של העבודה נקבע על פי זה.

 

חברה שמשפצת את הבניין כל הזמן

אין מקום בו לא צריך לבצע עוד משהו מתחום השיפוצים כדי להגיע לתוצאה לה קיוויתם. אין מקום בו לא עולה הצורך בביצוע שלל פעולות סיוד, סגירה של פינות, התקנה מחדש של הבידוד וכן הלאה. המטרה באחזקה שוטפת של חברת ניהול ואחזקה היא לדאוג לכך שכל הפינות הללו יהיו מטופלות לאורך כל הזמן.

אנחנו תמיד כאן כדי לפתור עבורכם הכל. כמה קל ופשוט זה פשוט להרים טלפון ואנחנו כבר אצלכם עם כל המידע החשוב. חברה שמשפצת את הבניין היא האפשרות הטובה ביותר לדאוג לרווחתם של דיירי הבניין בלי לעבוד קשה לשם כך.

 

אנחנו תמיד זמינים בשבלכם

אנחנו יודעים כמה זה לא כיף להתמודד עם כל המשימות הקטנות האלו שמרכיבות בכל פעם מחדש את חיי היום יום של כולנו. בכל יום צריך לקום, ללכת לעבודה ולעשות כל כך הרבה דברים עד שכל אותן משימות תמיד נדמות כמו משהו שרק מתווסף באופן לא נעים אל תוך השגרה העמוסה.

אנחנו רוצים להוריד מכם את הנטל ולייצר עבורכם מרחב שיאפשר לכם לקבל את השירות הטוב ביותר באופן חלק וקל. לכן אנחנו תמיד זמינים עבורכם. אנחנו מעסיקים שורה של אנשי צוות שהתפקיד שלהם, בראש ובראשונה הוא להבטיח כי תקבלו בכל שעה שירות של אחזקת מבנים בחיפה או בכל מקום באיזור הכרמל, באופן כזה שיוריד מכם את האתגרים המתלווים תמיד לדאגה לפרטים הקטנים בתוך תהליך שיפוץ או ניקיון.

 

אחזקה של משרדים

אחזקה של משרדים לא דומה לעבודה של אחזקת נכסים  המיועדים למגורים. קודם כל, במקרה של בניין משרדים באמת אנחנו לא יכולים להצביע ולתת כתובת מדוייקת עבור האנשים שאחריים בפועל לאופן בו המשרד מתנהל. דבר שני, שימו לב כי הליך אחזקה של משרדי םכולל הרבה פעמים התמודדות עם ציוד רגיש וטיפול במערכות הדורשות יותר תשומת לב ממה שנמצא בבית רגיל. זו יכולה להיות האזעקה של הבניין ואלו יכולים להיות גופי התאורה.

כלומר, חשוב לדעת, כי גם במידה ואתם בוחרים חברת אחזקת נכסים, אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בחכמה חברה שיודעת להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים כמו אלו שמציב בניין משרדים בעת המודרנית. אנחנו בטוחים שאנחנו יכולים לספק לכם את השירות הזה אבל אתם חייבים להבין כי מדובר על שירות מורכב ולא מעט ידע שאין לכל חברת אחזקה במשק הישראלי.

 

ניהול שוטף של בניין משרדים שיתופי

היתרון של חברה ממוסדת במקרה הזה הוא שכאשר מדובר על מבנה בו חיים זה לצד זה כמה גופים שונים, הרבה פעמים הדברים החשובים כמו נופלים בין הכיסאות. הרי לעולם כאשר הטיפול בדבר לא מגיע ממקום אישי, הוא פשוט לא נעשה. לכן אנחנו כאן, כדי לתת לכם את הכלים להיות רגועים ובטוחים כי כל הטיפולים בבניין נעשים על הצד הטוב ביותר וכי אנחנו מטפלים בכל בזמן שאתם עושים את מה שאתם קמים בשבילו בבוקר בכל יום מחדש. אתם באתם לעבוד ולבצע את המלאכה שלכם, אנחנו באנו כדי לתת לכם את הגב המקצועי שיתן לכם לעבוד בשקט כל עוד אתם יודעים שמהצד שלנו אנחנו מטפלים במשרד שלכם ברמה הגבוהה ביותר.

 

דברו איתנו בהקדם ואנחנו נשמח לעזור

אנחנו, 'פאי קלין' נשמח מאוד לעזור לכם ולתת לכם את סל המוצרים שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר ונוחים יותר. אנחנו מאמינים כי עבודה בשלבים מוקדמים ומיקוד של האתגרים העומדים לפיתחנו יהפכו את העבודה שלנו לקלה יותר ואתכם ללקוחות מרוצים יותר.

אנחנו חייבים להגיד כי העובדים שלנו נבחרים בפינצטה. אנחנו מקפידים על מתן שירות אמין והוגן על ידי מי שאנחנו מאמינים בהם ונותנים להם את ברכתנו. אנחנו זמינים לכל שאלה או טענה. אנחנו כאן כדי לספק לכם את הכלים שיהפכו את החיים שלכם קלים יותר כך שאנחנו בהחלט רוצים לשמוע מה בדיקו הדברים שיגרמו לכם להרגיש טוב יותר ונעים יותר בתוך הבניין.

'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם'. בניין נעים ונוח הוא הרבה פעמים אחד הגורמים לתחושה טובה יותר בקרב עובדים, שכנים וכל דייר. הרי בסופו של יום הבניין הוא הדבר הראשון שכל אחד מאיתנו רואה בדרך לעבודה. לכן, האופן בו זה יראה עלול במידה זו או אחרת להשפיע על האופן בו העובד יעבוד.

לא רק זה אלא, שבמידה ואתם עובדים במשרד אליו אתם מעוניינים להכניס לקוחות לאורך היום, טיפול בבניין המשרד הוא הרבה פעמים הכלי הטוב ביותר שיכול להפוך גם את הממשק עם הלקוחות לטוב ואיכותי יותר.

 

אנחנו זמינים דרך האתר או בטלפון

אתם יכולים לדבר איתנו באתר האינטרנט או דרך הטלפון. מספר הטלפון שלנו זמין למענכם ואתם בהחלט יכולים לברר כל שאלה כדי שנוכל לצאת לדרך ביחד כאשר כל הצדדים מרוצים. אצלנו תקבלו שורה של שירותי אחזקה עבור מבנים בחיפה והקריות. הטלפון: 053-8585580

 

אנא בחר שירות אחזקת מבנים מהרשימה שלמטה:

 

ניהול ואחזקת בניינים, וועד בית, שירותי גינון גיזום והדברה.

ניקיון ותחזוקת בנייני מגורים משותפים ובניינים פרטיים בצורה קבועה ומקצועית

אנחנו חיים בבניין שלנו ומבלים בו זמן רב, אנחנו יוצאים ממנו בבוקר לעבודה
חוזרים אליו אחר הצהריים בשמחה ומבלים עם הילדים, בשטחים הציבוריים שלו בסופי שבוע.

חשוב לכולנו, שהבניין בו נגור והמקום אליו נזמין את האורחים שלנו, יהיה נעים לשהייה
מתוחזק ברמה גבוהה ואסתטי וכמובן, הגייני ומטופח. כי הבית שלנו, הוא המקום החשוב לנו ביותר.

השאלה החשובה היא, מחירים, ומהי הדרך הטובה ביותר לניהול בתים משותפים וניהול ועד בית?
לדאוג לרמת ניקיון שתייצר מקום שנעים לחיות בו בכל השטחים הציבוריים והמשותפים בתוך ובסביבת הבניין?

חברה המתמחה בניקיונות משרדים ובנייני מגורים ואחזקת מבנים
חברה המתמחה בניקיונות משרדים, בנייני מגורים ואחזקת מבנים.

פוליש קריסטל/ווקס/אקרילי לרצפה בחיפה והסביבה

פאי ניקיון – שירות פוליש קריסטל למרצפות קרמיקה, גרניט פורצלן ושיש

כאשר מדברים על פוליש לרצפה, ישנם סוגים שונים של פוליש מקצועי ולכל אחד מהם היתרונות שלו.
בכללי, הכוונה במונח פוליש היא לפעילות ניקוי של הרצפה באמצעות שיוף עדין של השכבה העליונה של הריצוף
באמצעות ציוד מקצועי ולאחר מכן, שימוש בציפוי מיוחד שגורם לה להבריק וכן גם מגן עליה כך שהיא נשמרת נקיה יותר.

לקבלת הצעת מחיר לביצוע עבודת פוליש קריסטל בבית או בעסק בחיפה, נשר קריות, איזור המרכז, הצפון וכו',
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר והצוות המקצועי שלנו יכול לענות לכם על כל שאלה ולהציע לכם את מגוון שירותי הניקיון שלנו.

פוליש ווקס קריסטל לרצפות שיש גרניט פורצלן וקרמיקה בחיפה והצפון
פוליש קריסטל ווקס לכל סוגי המרצפות

אחזקה וניהול ניקיון למשרדים

שירותי ניקיון ואחזקה למשרדים בחיפה, נשר, הקריות והסביבה

אם אתם מחזיקים במשרד באזור חיפה, נשר הקריות ומסביב ורוצים שהתחזוקה תתבצע בצורה איכותית.
בשירותי ניקיון בזמן שהעבודה מתבצעת חשוב שעובדי הניקיון ידעו להתאים את עצמם לסביבה ולדאוג שלא להפריע
לעבודה השוטפת במשרד, ומצד שני, שהמקום ישמר בצורה נקיה ומטופחת כל הזמן.

אנחנו בפאי אחזקות, מתמחים בלא להפריע !
לספק לכם, בעלי המשרד ומנהליו, שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים שלכם
כך שתוכלו להיות רגועים שהעובדים 
הלקוחות והספקים שמגיעים למשרד בכל יום וגם אתם
שתגיעו בכל יום למקום נקי, מסודר ואסתטי.

אנו בוחרים בעובדי ניקיון קבועים ואיכותיים מכשירים אותם לביצוע העבודה
ומבצעים ביקורות שוטפות, בשביל לוודא כי רמת העבודה נשמרת ונשארת איכותית לאורך זמן.

אנו מתאימים את שירות הניקיון במשרד שלכם, לתדירות הנדרשת בהתאם לאופי ולעומס פעילות המשרד.
אנחנו ערוכים לספק ולבצע עבודות ניקיון לאחר סגירת יום העבודה, בהתאם לצורך ולרצונות שלכם.

ניקוי משרדים ושטיחים מקיר לקיר אחזקה וניהול למשרדים
אחזקה, ניהול וניקוי משרדים ובנייני משרדים
ניקוי שטיחים עצמי פרסי מקיר לקיר חיפה במפעל צמר
ניקוי שטיחים מקיר לקיר במשרדים.

צרו קשר והשאירו פרטים

בטופס תוכלו להשאיר לנו את הפרטים שלכם וגם קצת מידע לגבי השירות שאתם מחפשים.

אם הכל נראה ונשמע לכם בסדר ואתם מעוניינים בעוד מידע, השאירו לנו פרטים
נוכל לחזור אליכם בהקדם האפשרי לשיחה קצרה ואולי גם הצעת מחיר במידה ונגיע להבנה.

מאחלים לכם בשורות טובות והרבה בריאות, שימרו על עצמכם, צוות פאי קלין.

שתפו בקלילות בלחיצה קטנה

שיתוף ב facebook
Facebook

פוסטים נוספים שקשורים

תוכן עניינים לניווט מהיר

עיקר תחומי עיסוקינו הם:
שירותי ניקיון כלליים, ניקיון ותחזוקת בנייני מגורים, שיפוצים ותיקוני תקלות.

חברתנו מספקת את השירותים הבאים:
ניקוי ספות מכל הסוגים (בד, עור, פשתן ועוד) שטיחים, מזרונים,
פוליש ווקס קריסטל לרצפות, חידוש כסאות, סלונים, פינות אוכל ועוד ..
.

דילוג לתוכן