ניקיון למלונות ומשרדים בחיפה והקריות

שומרים על השטח שלכם, ברמה שאתם מצפים לה

כאשר אורחים מגיעים להתארח במלון, הדבר הראשון שהם בוחנים, הוא רמת הניקיון.

לא סתם, בדירוגי בתי מלון באתרים ובאפליקציות, נושא התחזוקה והניקיון נמצאים בצורה מודגשת, מכיוון שעל פרמטרים רבים ניתן להתפשר בחוויית אירוח, ניקיון הוא לא אחד מהם.

אורח שמגיע למלון, בידיעה שאורחים אחרים שהו באותו החדר בו הוא הולך לשהות, ישנו במיטה בה הוא הולך לישון והתקלחו במקלחת, בה הוא הולך להתקלח, מקווה מאוד ואף מצפה לרמת ניקיון גובהה מבכל מקום אחד.

את החשש המתמיד, מרמת הסניטריה וההיגיינה של המקום בו הולכים לשהות, אפשר להרגיע, רק באמצעות רמת ניקיון גבוהה במיוחד בכל חלק של המלון.

החל מהחלקים החיצוניים, אשר צריכים להיות מטופחים ונקיים (ללא מאפרות מלאות בדלים בכניסה למבנה), דרך אזור הלובי והקבלה, אשר מקבלים את פני האורחים ויוצרים את הרושם הראשוני וכלה בחדרים עצמם, בהם האורחים בודקים את הניקיון בקפדנות ובצדק.

מגוון שירותי ניקיון
מגוון שירותי ניקיון

בחירה בחברת ניקיון לבית מלון, צריכה להיעשות בחברה בעלת ניסיון בפרויקטים בסדר גודל של המלון המדובר. ישנה חשיבות גבוהה ליכולת של החברה לעמוד בביקושי הניקיון הנדרשים ממלון ושתדע ותהיה מנוסה, לספק אותם בצורה איכותית לאורך זמן.

מתן הזדמנות לחברה כזאת, צריכה להיעשות לאחר שבדקתם וקיבלתם את ההתחייבויות הנדרשות, לתהליכי בקרה, ליציבות ולתנאי העבודה של העובדים. אין ספק, שפאי ניקיון, היא חברת ניקיון שיכולה לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר לשירותי ניקיון מלונות באזור חיפה והקריות.

מדובר בחברה מנוסה, איכותית ומקצועית, אשר יודעת להתמודד עם עבודות בסדר גודל זה, בצורה מקצועית ולאורך זמן. החברה מבינה את האתגרים בניקוי בתי מלון, את הציפיות של האורחים וכיצד לעמוד בהן.

כולנו ראינו את תחקירי הניקיון שבוצעו בטלוויזיה לבתי מלון שונים בכל רחבי הארץ. אתם, כבעלי או מנהלי המלון, לא רוצים להיות במצב הזה וחשוב לכם להיות בטוחים, שבכל בדיקה שתיעשה על ידי אורח פרטי או גורם חיצוני, המלון שלכם יעמוד בכל דרישות הניקיון ואף מעבר להן.

פאי ניקיון, תדאג לזה, כך שתוכלו להיות רגועים ולסמוך עליהם, שהמלון שלכם יהיה נקי ומתוחזק בצורה איכותית בכל זמן נתון.

שירותי ניקיון משרדים בחיפה והקריות

אתם מחזיקים משרד באזור חיפה והקריות ורוצים, שהתחזוקה שלו תתבצע בצורה איכותית אף לא מורגשת. זהו שילוב נדרש בשירותי ניקיון מכיוון שבזמן שהעבודה מתבצעת, חשוב שעובדי הניקיון ידע להתאים את עצמם ולדאוג שלא להפריע לעבודה השוטפת ולהספק העובדים, אך מצד שני, המקום ישמר בצורה נקיה ומטופחת כל הזמן.

אנו בפאי ניקיון, מתמחים בלהיות מנקים שקטים. לספק לכם, בעלי המשרד ומנהליו, שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים שלכם, כך שתוכלו להיות רגועים שהעובדים שמגיעים למשרד בכל יום, הלקוחות והספקים שמבקרים בו וגם אתם, תגיעו בכל יום למקום נקי, מסודר ואסתטי.

אנו בוחרים בעובדי ניקיון קבועים ואיכותיים, מכשירים אותם לביצוע העבודה  ומצבעים בקרות בשוטף, בכדי לוודא כי רמת העבודה נשמרת ונשארת איכותית לאורך זמן.

אנו מתאימים את שירות הניקיון במשרד שלכם, לתדירות הנדרשת בהתאם לאופי ולעומס פעילות המשרד וכמובן, בהתאם לבקשות שלכם. אנחנו ערוכים לספק שירותי ניקיון קבועים במקום או לבצע עבודות ניקיון לאחר סגירת יום העבודה. הכל בהתאם לצורך ולרצונות שלכם.

רוצים לדעת יותר על שירותי הניקיון למשרדים ולמלונות שאנו מציעים? צרו עמנו קשר באמצעות אתר האינטרנט או בשיחה טלפונית ונשמע לקבוע פגישת הכרות, בה נספר עלינו, נשמע עליכם ונצא לדרך משותפת של אמון ומקצועיות יחד.

בואו לקבל שירות ברמה הכי גבוהה בתחום

אנו מספקים שירותים לבתים פרטיים, בעלי עסקים, ורכבים משלל הסוגים

פנה אלינו להצעת מחיר
נחזור אליך תוך 24 שעות