ניקיון משרדים בחיפה

חברת ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים בחיפה מתבצע על ידי חברה מיומנת ומקצועית. ניתן לקבל ניקיון שוטף לאחר שעות העבודה או  במהלכן. הוא ייעשה על ידי עובדים קבועים המתייצבים מדי יום בשעה שנקבעה. הם משתמשים בציוד איכותי ובחומרים מעולים תקניים.

חברת ניקיון משרדים בחיפה משרתת לקוחות עסקיים, ציבוריים ופרטיים. כל לקוח יקבל שירותים המותאמים לצרכיו. מפרט העבודה מקיף וכולל את כל סוגי הניקיון הקיימים כולל שוטפים ומיוחדים. לחברה תשתית מעולה הכוללת הנהלה ועובדים מסורים, וכן, פוליסות ביטוח מקיפות. חברת "פאיקלין" עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

מפרט מבוקש

ניקיון משרדים בחיפה ייעשה על פי מפרט הנקבע בין שני הצדדים. הוא יותאם לצרכי הלקוח. במרבית המקרים הוא נעשה לאחר שעות העבודה למעט דרישות מיוחדות. במקרים אחרים הוא יכול להיעשות במהלך השעות ויכלול גם תחזוקה שוטפת של שירותים, מטבחונים, מעברים וכדומה. הניקיון השוטף כולל פינוי אשפה, טאטוא ושטיפת רצפות, ניגוב אבק משולחנות, כונניות ועוד. ניקוי יסודי של שירותים ומטבחונים ועוד.

ייעשה גם טיפול שבועי וחודשי יסודיים יותר לחלונות, קרמיקות בשירותים, מחיצות, מדפים בגובה ועוד. היות והניקוי לאחר שעות העבודה מחייב קבלת מפתחות אזי תדאג הנהלת החברה להצבת עובדים מהימנים אשר יודעים להפעיל מערכות אזעקה, לנעילה נכונה של דלתות וכיוצא בזה. השירות הנ"ל ניתן לבנקים, למשרדי הייטק, עורכי דין, רואי חשבון ועוד.

מחירים נוחים

חברת ניקיון משרדים בחיפה מספקת שירותי במחירי השוק הנוחים לכל כיס. התעריף נקבע, כמובן, על פי גודל המקום, כמות שעות העבודה הנדרשות ואלמנטים נוספים אחרים. ניתן לבקש ולקבל ניקיון שוטף לאחר שעות העבודה או במהלכו. הוא כולל מפרט עשיר המקיף את כל האלמנטים והשטחים הדורשים טיפול. בין היתר: פינוי אשפה, ניגוב שולחנות וריהוט אחר, ניקוי שירותים, מטבחונים, טאטוא ושטיפת רצפות ועוד.

מתווסף לו ניקוי שבועי וחודשי של אבק בגובה, של קרצוף קרמיקות, ניקוי קורי עכביש וחלונות ועוד. במקרים אלו יקבלו עובדי החברה מפתחות של המשרדים והם אף ידאגו להפעלת מערכות האזעקה ונעילה לאחר עזיבתם. החברה אף תעמיד על פי בקשה עובדים בשעות הפעילות לתחזוקה שוטפת של שירותים, מעברים, מטבחונים ועוד. שירות זה נדרש, לרוב, במשרדים בהם מקבלים קהל רב לאורך כל שעות היום.

שירותי ניקיון יסודיים

שירותים יסודיים נערכים מעת לעת ועל פי הזמנה מיוחדת. כך לאחר שיפוצים וצביעה, לפני אכלוס שטח נוסף, כאשר יש צורך ברחיצת שטיחים ו/או ריפודים, כשמבקשים לבצע הברקת רצפות עם מכונת פוליש, לצורך ניקוי חלונות על ידי עובד מיומן. לחברה יש צוות ניהולי הדואג לניהול העבודה בצורה מיטבית. כך לסידור עבודה חדש בעת מחלה, ימי מילואים, חופשה ועוד. הוא אף יהיה בקשר עם נציגי הלקוח. העובדים אינם נחשבים לעובדי מקבל השירות הפטור מיחסי עובד ומעביד. יש לכך חשיבות רבה עבורו.

עבודות תקופתיות ויסודיות

עבודות תקופתיות אינן כלולות במפרט הקבוע ומתבצעות על פי הזמנה מיוחדת. כאלו הם פוליש לרצפות לקראת חגים ואירועים מיוחדים, רחיצת שטיחים וריפודים, ניקוי חלונות בגבהים באמצעות סנפלינג או מתקני גובה אחרים, ניקוי יסודי לאחר צבע ושיפוצים וכיוצא בזה. את העבודות הללו מבצעים צוותים מוכשרים המתפעלים, בין היתר, מיכון חשמלי המיועד למשימות אלו. כל השירותים כוללים ניהול בשטח על ידי מפקחי עבודה המטפלים בנושא הציוות, החלפת עובדים חולים ועוד. הם יהיו בקשר עם הלקוחות לקבלת מידע, הסברים, הערות ומשוב כללי. העובדים מועסקים על ידי החברה ואין יחסי עובד ומעביד ביניהם ובין הלקוח.

חברה בעלת שם ידוע

חברת "פאיקלין" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותי ניקיון המלווה ביחס אישי. שירותיה כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, עובדים אמינים, עמידה בלוחות זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש או המבקש שירות נוסף.

מאמרים מובחרים שכדאי לקרוא

ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים בחיפה

חברת ניקיון משרדים בחיפה ניקיון משרדים בחיפה מתבצע על ידי חברה מיומנת ומקצועית. ניתן לקבל ניקיון שוטף לאחר שעות העבודה או  במהלכן. הוא ייעשה על

קרא עוד »
חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון מספקת שירותים נאמנים ללקוחות עסקיים, ציבוריים, פרטיים ואחרים. כל מבנה יקבל שירות מותאם לצרכיו. כך, בהתאם למפרט מוסכם הנכלל בהסכם החודשי.

קרא עוד »
ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות מתבצע על ידי חברה בעלת תשתית ויכולות מקצועיות. ניתן לקבל שירות מקיף במשך שעות הפעילות ולאחריהן. לכל אתר יוצמדו עובדים קבועים שיתודרכו

קרא עוד »
ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות מתבצע על ידי חברה המתמחה בתחום. ברשותה תשתית מותאמת לפעילותה כולל צוותי עובדים היודעים לטפל במערכות השונות. היא נעזרת בתוכנית ניהול מתקדמת.

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר