ניהול ועדי בית

אף אחד מהשכנים לא רוצה לקחת עליו את תפקיד ועד הבית? אין ספק שאפשר להבין למה. ועד בית הוא תפקיד שדורש מצד אחד אחריות רבה והשקעת זמן ואנרגיות ומצד שני פעמים רבות הדייר או הדיירים שהם ועד הבית לא נתקלים בחיוכים בחדר המדרגות. בעבר רבים מהבתים היו בני 3-4 קומות הכוללים בתוכם מספר לא גדול של דירות. היום יותר מבני מגורים הם בניינים גדולים הכוללים גם כמה עשרות קומות ודירות רבות. במבנים כאלה עבודתו של ועד הבית הופכת להיות קשה מאוד, הן בגלל איסוף הכספים הבלתי נגמר והן בגלל יותר ויותר עניינים שיש לטפל בהם. כאן אנחנו חברת פאי קלין, חברת ניהול ואחזקת מבנים נכנסת לתמונה ותשחרר אתכם מהקרב על ועד הבית.

כל היתרונות שבניהול ועד בית על ידי חברת חיצונית

  • ועד בית – מושג ששייך לעבר: היתרון הראשי הוא שעם ניהול חיצוני אין צורך בוועד בית. כל השכנים הם דיירים באותו מעמד ובאותה מידת אחריות. אף שכן לא מוצא את עצמו בתור "השוטר". תנו לנו לעשות את התפקיד. אנו יודעים לעשות אותו בצורה יעילה ולא פחות חשוב מזה- בצורה נעימה.
  • ניהול הכסף בצורה יעילה ביותר: אנו בחברת פאי קלין בע"מ לא רק עוסקים בניהול כספי הדיירים והבניין אלא גם בניהול ואחזקת המבנה. אנו יודעים היטב מהן ההוצאות השוטפות הנדרשות לאחזקת המבנה בצורה הטובה ביותר ויודעים מהו הסכום שיש לשמור לעבודות שאינן מתוכננות כמו תיקונים כאלה ואחרים
  • השגת מחירים טובים יותר לעבודות: בתור ועד בית, אתם פונים לבעל מקצוע כזה או אחר לצורך תיקון ובסופו של דבר עושים זאת גם במחיר גבוה אם אין ברירה. אנו בתור חברה העוסקת בניהול ואחזקת מבנים כבר שנים נמצאים בקשר רציף עם בעלי מקצוע חיצוניים או מעסיקים בעלי מקצוע עובדי החברה כך שהמחירים שעולים תיקונים או שירותים כאשר אנו שוכרים את שירות בעל המקצוע הם נוחים משמעותית.

רוצים לחסוך לכם עלויות בתיקונים ושירותים שנדרשים לבניין? רוצים להוריד מכל אחד מדיירי הבניין את העול שבניהול כספי הבניין? אנו בפאי קלין נעשה את העבודה בצורה המקצועית ביותר.

מאמרים מובחרים שכדאי לקרוא

ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות מתבצע על ידי חברה בעלת תשתית ויכולות מקצועיות. ניתן לקבל שירות מקיף במשך שעות הפעילות ולאחריהן. לכל אתר יוצמדו עובדים קבועים שיתודרכו

קרא עוד »
חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון מספקת שירותים נאמנים ללקוחות עסקיים, ציבוריים, פרטיים ואחרים. כל מבנה יקבל שירות מותאם לצרכיו. כך, בהתאם למפרט מוסכם הנכלל בהסכם החודשי.

קרא עוד »
ניהול נכסים בחיפה

ניהול נכסים בחיפה

ניהול נכסים בחיפה מתבצע על ידי חברות מנוסות הדואגות לנושאים שונים הקשורים למבנה. היתרון לבעלי הנכסים הינו רב בגלל שנחסך להם זמן טיפול ניכר. הניהול

קרא עוד »
ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות מתבצע על ידי חברה המתמחה בתחום. ברשותה תשתית מותאמת לפעילותה כולל צוותי עובדים היודעים לטפל במערכות השונות. היא נעזרת בתוכנית ניהול מתקדמת.

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר