חברת ניקיון בעכו

חברת ניקיון בעכו מספקת שירותי ניקיון מגוונים ללקוחות עסקיים, ציבוריים, פרטיים ואחרים. מפרט השירות מותאם לצרכי הלקוח. החברה הינה בעלת תשתית מסודרת המאפשרת לה מתן שירות איכותי. ברשותה פוליסות ביטוח לעובדים, לצד ג' ואחרות. חברת "פאיקלין" עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

חברת ניקיון בעכו – עם צוות עובדים מיומן

חברת ניקיון בעכו מעסיקה עובדים מיומנים ואחראים. הם מתודרכים לגבי העבודות הניתנות ללקוחות. את כל הפעילות מנהלים מפקחי שטח המגיעים עם ניידות שירות. הם דואגים לציוות נכון, להחלפת עובדים חסרים בגלל חופשה ומחלה, לפיקוח על איכות העבודה, לקשר עם הלקוח או נציגו ועוד. המנקים הינם קבועים ולומדים היטב את המטלות הנדרשות מהם. ניתן לקבל מספר סוגי שירות. במקרים מסוימים יוצמדו עובדים למקום לאורך כל שעות הפעילות.

השיטה הזאת מקובלת במשרדים המקבלים קהל ובאלו בהם יש תנועת אנשים רבה. העובד ינקה את המעברים, יפנה אשפה, ינקה שירותים וידאג למילוי סבון נוזלי וניירות במתקנים ועוד. שירות אחר נעשה לאחר שעות העבודה ובמסגרתו אף מקבל העובד מפתח. הוא מנקה בקבלנות את המקום ודואג לאחר מכן להפעיל מערכות אזעקה, לנעול את הדלתות  וכדומה. הניקיון כולל את הרצפות, השירותים, הריהוט ויתר האלמנטים הקיימים. כך על פי מפרט שנקבע. צריך להוסיף גם שללקוח אין יחס של עובד ומעביד לעובדים מאחר והם נחשבים כעובדי חברת הניקיון. החברה משתמשת בחומרים תקניים ואיכותיים ובציוד מעולה.

שירותים מיוחדים

שירותי ניקיון מיוחדים הינם, בין היתר, יסודיים, הברקות רצפות, ניקוי חלונות גבוהים באמצעות מתקני הרמה ועוד.  היסודיים ניתנים לאחר שיפוצים וצביעה, שריפה, שטפון ועוד. העבודות הנ"ל נעשות על ידי צוותים אחרים שאף נעזרים במיכון חשמלי. השירות ניתן על פי הזמנה מיוחדת ויתבצע על פי לוח זמנים מסודר.

חברה בעלת תודעת שירות גבוהה

חברת "פאיקלין" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותי ניקיון עם יחס אישי. שירותיה כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, עובדים אמינים, עמידה בלוחות זמנים, מעקב ופיקוח צמודים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש.

מאמרים מובחרים שכדאי לקרוא

חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון מספקת שירותים נאמנים ללקוחות עסקיים, ציבוריים, פרטיים ואחרים. כל מבנה יקבל שירות מותאם לצרכיו. כך, בהתאם למפרט מוסכם הנכלל בהסכם החודשי.

קרא עוד »
ניהול נכסים בחיפה

ניהול נכסים בחיפה

ניהול נכסים בחיפה מתבצע על ידי חברות מנוסות הדואגות לנושאים שונים הקשורים למבנה. היתרון לבעלי הנכסים הינו רב בגלל שנחסך להם זמן טיפול ניכר. הניהול

קרא עוד »
ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות מתבצע על ידי חברה בעלת תשתית ויכולות מקצועיות. ניתן לקבל שירות מקיף במשך שעות הפעילות ולאחריהן. לכל אתר יוצמדו עובדים קבועים שיתודרכו

קרא עוד »
ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות מתבצע על ידי חברה המתמחה בתחום. ברשותה תשתית מותאמת לפעילותה כולל צוותי עובדים היודעים לטפל במערכות השונות. היא נעזרת בתוכנית ניהול מתקדמת.

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר