שירותי ניקיון וסדר למשרדים – טיפים והמלצות לבחירת חברת ניקיון (2022)

בפוסט הזה אנחנו נסכם את הטיפים, דגשים והמלצות 

לבחירת חברת ניקיון למשרדים שלכם.

איך בוחרים חברת ניקיון למשרד?

על מה חשוב להקפיד?

כמה עולה וכיצד נקבע המחיר?

כך תבחרו חברת ניקיון סופר איכותית, מקצועית ואמינה למשרד שלכם!

טוב אז נתחיל בחלק החשוב ביותר והוא:

איך בוחרים חברת ניקיון למשרד?

תקשורת בריאה

דבר ראשון תקשורת, הכל מתחיל בתקשורת הראשונית בשיחת הטלפון והבנה בין 2 הצדדים, שלב ראשוני וחשוב מאוד זה להבין את צרכי הלקוח המלאים בכדי שנוכל לספק את הפתרון המדויק והנכון בשבילו!

תיאום ציפיות

תיאום ציפיות זה נושא חשוב ורגיש כי הרי מן הסתם שהמטרה של שנינו היא קבלת משרד נקי מטופח ומצוחצח מכל פינה .

אבל עדיין חשוב לעשות את תיאום הציפיות כדי להגדיר המטרות, התדירות ושעות עבודה, למשל:

  • יש משרדים שצריכים הגעה פעם/פעמיים בשבוע כדי לשמור על סדר ורעננות.
  • לעומת זאת יש משרדים שרוצים שיצמידו להם עובד למשרד באופן שוטף לכל שעות היום.
  • ויש משרדים שרוצים שיבואו רק בערב לאחר שעות העבודה במשרד כדי שלא יפריע או ייצור ועומס במשרד בזמן העבודה.

צריך להבין שלכל משרד יש אופי שונה ובעקבות כך גם צרכים שונים ובשביל זה חשוב לתאם ציפיות!

חברה מקומית

היתרון בחברה מקומית הוא ברור:

  1. זמינות יתרה.
  2. טיפולי SOS במקרים חריגים (הקאות במשרד, פגישות מיוחדות וחשובות וכו').
  3. כוח אדם מקומי ולא זר.
  4. שינוי שעות וזמנים באופן ספונטני משעות הערב לצהריים ועוד המון יתרונות שאפשר למנות החל מסוג הכוח אדם ועד לתנאי העסקה שהכול כשר ומנוהל כמו שצריך, חברה שלא אכפת לה מהעובדים שלה גם לא אפכת לה ממכם!, לכן המלצה חמה היא לבחור בחברה מקומית!

המלצות וחוות דעת

המלצות חמות וחוות דעת טובות מעלות את האמינות, הניסיון והמקצועיות של החברה,

כמובן הוותק גם חשוב אבל לא תמיד וותק יספיק, ההמלצה שלנו אליכם היא לבדוק המלצות ואפילו אם יש לכם אפשרות לשאול את אחד העסקים שהם עובדים איתם האם הם מרוצים מהם או לא.

אין כמו המלצות וחוות דעת כדי להחליט הכנה נכונה ומושכלת!

אחריות וביטוח

חשוב שהחברה שבחרנו תהיה אם וותק ומקצועית כדי לקחת אחריות על נזקים במידה וקורה משהו לציוד המשרד, למבנה המשרד וכו חברה מקצועית עם וותק ואמינה תוכל לקחת אחריות ולתת לכם מענה נכון לכל בעיה וכל תקלה!

אחרון חביב, מחירים

אחרי הכל, אחרי כל מה שמנינו כאן, המחיר הוא הדובדבן שבקצפת!

אז אחרי שמצאתם חברה אמינה, שוחחתם והיה לכם תקשורת טובה ובריאה, תיאמתם ציפיות, היא לאו דווקא חברה מקומית אבל חברה עם המון המלצות טובות ומקצועיות, המחיר זה נושא הכי חשוב

ואולי אפילו מה שיגרום לעסקה לקום או ליפול, אל תתביישו לבקש מחיר טוב שיתאים לכם לכיס.

תזכרו שחברה טובה ומקצועית תענה לכם על כל הדרישות האלה ללא שום בעיה.

שירותי ניקיון וסדר למשרדים – טיפים והמלצות לבחירת חברת ניקיון

טיפים ועל מה חשוב להפקיד?

טיפ ראשון 1 – חשוב לברר ולהקפיד שהחברה לא עובדת בשחור ולא מנצלת את העובדים שלה והיא מספקת תנאי העסקה הוגנים לעובדים שלה כי בוא נגיד ככה חברה שלא אכפת לה מהעובדים שלה פחות אכפת לה גם מהלקוחות שלה, דבר כזה מעיד על חוסר אנושיות, ואנחנו לא רוצים לעבוד מול אנשים כאלה.

טיפ שני 2 – לשים לב שהחברה שבחרנו שמה לב לפרטים הכי הכי קטנים ברמת ה אבק במסילות של החלונות, להעביר סמרטוט ולהזיז רהיטים זה כל אחד יכול אבל אם הם שמים לב גם לפרטים הקטנים זה מעיד על כך שהם מבצעים עבודה מקצועית ויסודית!

טיפ שלישי 3 – אין כמו לרענן את הספות בפינות הישיבה ואת הכסאות במשרד, במיוחד לפני חגים כמו פסח שרצוי ואפילו חובה לבצע ניקוי יסודי לכל מוצרי הטקסטיל במשרד(ספות, מזרנים ושטיחים) וכדי לחסוך בכסף, התעסקות וכוח אדם כדי לבדוק את האפשרות שאותה חברה שבחרנו גם מבצעת ניקיון יבש למוצרי טקסטיל.

טיפ רביעי 4 – שימו לב שהחברה שהחלטנו לעבוד מולה יודעת מה היא עושה, איך נשים לב לזה ונבדיל?

אנחנו נשים לב שמי שמדבר איתנו יודע מה הוא אומר, אומר את זה בביטחון, תוכנית עבודה ברורה ומסודרת, ארגוני זמנים נכונים ומבין אותך עוד לפני שהתחלת להסביר את עצמך, זה נקרא מקצועיות!

טיפ חמישי 5 – עמידה בזמנים, אחרי שבדקנו הכל ושמענו את כל שרצינו לשמוע, הגיע זמן קיום ההבטחות ועמידה במילים מה שנקרא, ועמידה בזמנים יכולה להעיד על כך שהחברה רצינית ותעמוד מאחורי כל ההבטחות שלה!

חברה המתמחה בניקיונות משרדים, בנייני מגורים ואחזקת מבנים.

תמחור ניקיון משרדים

מחיר שעת ניקיון הוא דבר שמשתנה בהתאם לגודל המשרד, תדירות ההגעה, צורכי הלקוח (ניקוי חלקי או מלא) ועוד. …

אל תחפשו חברות ניקיון בזול כי המשפט הידוע "מה שעולה בזול עולה ביוקר" אולי יחול גם אצלכם, וזה לא מומלץ.

בטח ובטח שמדובר במשרד שלכם, בעסק שלכם, במקור הפרנסה שלכם!

אם יש חברה מסוימת שהחלטתם ללכת איתה, אל תתביישו לבקש הצעת מחיר לדוגמא ואל תתביישו לבקש מחיר נוח שיתאים לכם לכיס, אבל שוב המלצה חמה ומכל הלב בצעו השוואות אבל אל תחפשו זול!

מחירון מלא

סוג השירותמחיר
משרד עד 100 מ"ר באופן חלקי (פעמיים בשבוע)החל מ-850 ש"ח
משרד מעל 100 מ"ר באופן חלקי (פעמיים בשבוע)החל מ-1,500 ש"ח
משרד עד 100 מ"ר באופן מלא (5 פעמים בשבוע)החל מ-1,800 ש"ח
משרד מעל 100 מ"ר באופן מלא (5 פעמים בשבוע)החל מ-3,000 ש"ח
ניקיון משרד בייסיק – (פעמיים בשבוע) ריקון פחים, ניקוי עמדות, שירותים ומטבחהחל מ-500 ש"ח
ניקיון חד פעמי במקרים דחופים (הקאות, שיפוצים וכו')החל מ-1,500 ש"ח
ניקיון חנות / עסק מזון ומסעדות / קיוסקים וכו' עד 50 מ"רהחל מ-350 ש"ח
ניקיון חנות / עסק מזון ומסעדות / קיוסקים וכו' מעל 50 מ"רהחל מ-500 ש"ח

אזורי שירות

שאלות ותשובות שכדאי לדעת

בעיקרון זה מאוד תלוי בגודל ואופי המשרד, מן הסתם ככל שהמשרד גדול יותר הדרישות יהיו גדולות יותר אם זה מצד זמני וכמויות הגעה, כוח אדם, שעות עבודה ועוד … יש משרדים שדורשים הגעה פעם בשבוע / שבועיים / בחודש.

יש משרדים שצריכים ניקיון חלקי לעומת כאלה שצריכים ניקיון באופן שוטף ובכל יום.

יש משרדים מבולגנים יותר ויש פחות, דבר זה משתנה מאופי המשרד וכמות העובדים הנמצאים בו כל יום, האם המשרד מקבל גם סחורה? האם המשרד הוא לסוכני שטח והם לא נמצאים בו הרבה?

כמו כן יש עוד משתנים כאלה ואחרים שישפיעו על כמוות וזמני ההגעה, לקבלת איפיון למשרד שלכם צרו קשר עוד היום !

כמובן שיש! אף אחד מחייב אף אחד שום דבר! כמו כל נותן שירות, גם אנחנו רוצים להיות במקום שרוצים וצריכים אותנו ולכן אנחנו נותנים תקופת ניסיון באהבה כל מי שרוצה לתת לנו להוכיח את עצמנו ולספק לכם משרד/בניין/דירה נקייה ומצוחצחת על בסיס יומי/שבועי/חודשי, אתם תחליטו!

בעיקרון אין מחיר קבוע לעבודות ניקיון, שמדובר בתמחור ניקיון משרדים טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג עבודה, גודל העבודה, כל שירות מקבל איפיון משלו והצעת מחיר בהתאם לאיפיון שביצענו,ממוצע המחירים נע בין 50-150 ש"ח, צרו קשר ותקבלו הצעת מחיר מיידית אישית כלפי הצרכים שלכם!

ניקיון חדרי מדרגות, חלונות, תריסים, שטיפת כלים, ניקוי מטבח, החלפת פחים, ניקיון מלא לשירותים, מכשירי הפצת ריח טוב, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקוי עמדות של עובדי המשרד, פינות ישיבה הכולל ניקוי ספות, שטיחים ומזרנים וכל הטקסטיל היבש, טאטוא הרצפה, וכמובן נותנת מענה לכל דבר כולל מקרי SOS למיניהם והכי חשוב אבק מהמקומות הכי הכי קטנים!

הבעיה הכי ידועה היא בכלל למצוא מנקה פרטית שעומדת בדרישות שלכם, ואחרי שמצאתם תתפללו שהיא אמינה, ועכשיו גם צריך לקוות שהיא לא מבריזנית כי רוב המנקות הפרטיות (מניסיון) מבריזות ולא מגיעות ביום שצריכות ואפילו ללא התראה מוקדמת כי רמת המקצועיות של רובם שואפת ל-0.

מה שמשאיר אותך ביום הניקיונות לבד + משימה נוספת שממש אין לכם זמן ועצבים אליה, בשביל זה יש אותנו, חברה מקצועית שמספקת לכם מענה ורוגע בכל הנושאים שקשורים לאמינות, טווח ארוך, ביטחון, מחיר הוגן, עמידה בזמנים ועוד המון יתרונות שלא כל חברה יכולה להציע לכם, אז תבחרו נכון, אנחנו כאן בשבילכם!

פאי קלין - חברת ניקיון חדרי מדרגות ומשרדים בחיפה והצפון

בואו לעבוד איתנו!

מחלקת דרושים

למי שמעוניין / מעוניינת, כאן תוכלו להגיש קורות חיים ומועמדות למשרות אצלנו בחברה במגוון תפקידים שונים ומגוונים!

חברתנו מעסיקה אך ורק אנשים מתורבתים, אמינים, חיוביים וכאלה שאוהבים לעבוד ולשמח!

אם תרצו להצטרף לצוות המנצח ואהוב שלנו יש לנו הרבה תפקידים להציע לכם בהתאם לצרכים שלכם בין אם נוח לכם לעבוד בבוקר, בערב, לנקות משרדים או אולי בניינים, דירות או בכלל למחלקת הטקסטיל שלנו לניקוי ספות, מזרנים ושטיחים.

חברתנו גם מנקה עסקים פרטיים ומוסדות ציבוריים כמו בתי כנסיות, בתי חולים, בנקים, קופות חולים, משרדי עורכי דין, משרדי דיגיטל והייטק, משרדי רואי חשבון ובקיצור ולעניין, כל עסק שדורש שירותי ניקיון וסדר אנחנו פה בשבילו!

מאמרים מובחרים שכדאי לקרוא

חברת ניקיון בעכו

חברת ניקיון בעכו

חברת ניקיון בעכו מספקת שירותי ניקיון מגוונים ללקוחות עסקיים, ציבוריים, פרטיים ואחרים. מפרט השירות מותאם לצרכי הלקוח. החברה הינה בעלת תשתית מסודרת המאפשרת לה מתן

קרא עוד »
ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות מתבצע על ידי חברה בעלת תשתית ויכולות מקצועיות. ניתן לקבל שירות מקיף במשך שעות הפעילות ולאחריהן. לכל אתר יוצמדו עובדים קבועים שיתודרכו

קרא עוד »
חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון

חברת אחזקת מבנים בצפון מספקת שירותים נאמנים ללקוחות עסקיים, ציבוריים, פרטיים ואחרים. כל מבנה יקבל שירות מותאם לצרכיו. כך, בהתאם למפרט מוסכם הנכלל בהסכם החודשי.

קרא עוד »
חברת ניקיון בנהריה

חברת ניקיון בנהריה

שירותי ניקיון בנהריה חברת ניקיון בנהריה מספקת שירות ניקיון איכותיים ללקוחות רבים בעיר ובאזורים הקרובים אליה. נהנים מהם עסקים, מוסדות ציבור וממשל, בתים פרטיים ועוד.

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר