אחזקת מבנים בחיפה

חברת ניקיון ואחזקת מבנים בחיפה והצפון

בחירת חברת ניקיון קבועה למשרדים/מגורים שלכם חייבת להיות בחירה באיכות, 

במקצועיות ובאמינות לאורך זמן.

אין ספק שניקיון משותף זה נקודה כואבת שיכולה לעורר מריבות, אי הסכמות ומתחים.

פאי קלין אחזקות בע"מ, יכולה לגרום לכל זה להיעלם וליצור שקט ושלווה בבניין שלכם, מתאימים את עצמנו אליכם.

כל מה שצריך לדעת וטיפה מעבר נדבר כאן היום, אז בואו נתחיל!

ניהול ואחזקת מבנים (ניקיון בנייני מגורים ומשרדים)

כל מה שצריך וחשוב לדעת

בחירת חברת ניקיון קבועה למשרדים/מגורים שלכם חייבת להיות בחירה באיכות, במקצועיות ובאמינות לאורך זמן.

אין ספק שניקיון זה נקודה כואבת שתמיד מעוררת מריבות, אי הסכמות ומתחים.

פאי אחזקות, יכולה לגרום לכל זה להיעלם וליצור שקט ושלווה בבניין שלכם, מתאימים את עצמנו אליכם.

אנחנו נבין מהם הצרכים שלכם (מומחים לניהול בתים משותפים בחיפה והסביבה) ונתאים את הניקיון אליכם, הן מבחינת ימי העבודה הנוחים לכם, והן מבחינת תדירות הההגעה שלנו.

במידת הצורך, לא נהסס בהוספת שירותים נוספים המותאמים אישית לצרכים שלכם וניקיון חדרי מדרגות.

שירותי ניקיון לבנייני מגורים ומשרדים

איך מוצאים חברת ניהול ועד בית ובתים משותפים? (מקצועיים ואמינים)?

חיפוש אחרי חברה אמינה ומקצועית במחירים נוחים יכולה להיות מאתגרת.

אנשים רבים חושבים מה הדרך הטובה ביותר לתחזוקת הבניין שלהם ומתעסקים זמן רב במציאת פתרונות שונים ובמציאת צוות מקצועי ואמין שידאג לניקיון שלהם.

חשוב להשקיע במציאת החברה המתאימה שתוכלו לסמוך עליה ולהיות רגועים שאתם  בידיים טובות.

אנו, בפאי אחזקות רוצים להציע לכם את השירותים שלנו במחירים המתאימים לכל כיס.

כך שהחיפושים שלכם יסתיימו ותוכלו להתפנות לדברים אחרים, המגורים שלכם מתוחזקים על ידי צוות מקצועי, קבוע ויציב, הדואג בצורה מעולה בכל שבוע מחדש לניקיון, סטריליות, ואיכות החיים שלכם.

ניקיון ותחזוקת בנייניי מגורים

מה היתרונות בחברת ניקיונות מקצועית לבניין המגורים שלכם?

נמאס לכם לחפש חברת אחזקות? תנו לנו להציע לכם את עצמנו במחירים לכל כיס במידה וכבר זמן רב שאתם מחפשים חברה אמינה שתדאג באופן קבוע לנראות וסטריליות המגורים שלכם מבלי שאתם תצטרכו להתעסק כל שבוע האם המנקה יגיע ולדאוג האם מישו מבקר את איכות העבודה?

אם זה נשמע לכם מוכר, מהיום אתם מפסיקים לדאוג ומתחילים לקבל שירות של מלכים ותמורה לכסף שלכם!

אנחנו מציעים לכם תושבי חיפה, קריות, נשר והסביבה שקט נפשי וסביבת מגורים נעימה בזכות אנשי עבודה אמינים ויציבים באיכות תחזוקה גבוהה.

הורידו את הדאגות ותנו לנו לדאוג לכם ותהיו רגועים, שהבניין שלכם, ואתם, מטופלים היטב.

ניהול מבנים מסחריים

האם יש הבדלים בין חברות אחזקות וניהול ועד בית שונות?

קודם כל כמובן שיש, ובגלל זה חשוב למיין ולדרג אנשי מקצוע שונים בתחום האם אתם חוזרים הביתה והבניין שמקבל את פניכם אינו נקי? – וזאת בדיוק הסיבה!

הבית שלנו הוא המקום אליו אנו חוזרים כל ערב וממנו אנו יוצאים בכל בוקר והוא אמור להיות המקום השקט שלנו, המקום הרגוע שלנו וכאחד כזה חשוב לדאוג כי הוא יהיה מתוחזק בצורה נכונה וקפדנית וחשוב שיהיה נקי ונעים להגיע אליו ולצאת ממנו בכל יום. נוכל להציע לכם את החוויה הזאת ואף יותר באיכות ללא פשרות.

אנחנו משתמשים בחומרי ניקיון מעולים ובתחזוקה של צוות עובדים אמין ויציב.

פוליש קריסטל לבית מלון

מינוי חברת אחזקות כחברת לניהול וועד הבית

מציאת ועד בית יכולה להיות משימה לא פשוטה לדיירים.

לפעמים מדובר ב-4 קומות שזה בערך 20 דיירים ולפעמים מדובר 20 קומות ויותר מ-200 דיירים.

במשך השנים הבעיה רק החמירה בגלל חוסר תקשורת של דיירים וחוסר רצון לשתף פעולה בנושא (למשל דיירים שלא משלמים) ובדיוק בגלל זה יש חברות כמונו שדואגות לכל הנושא הזה על פי חוק המקרקעין.

"המתחזק" שזה אנחנו, רשאים לגבות כספים ויש לו את כל הסמכויות בחוק וברשויות לפעול כוועד הבית החוקי של הבניין!

נכון לשנת 2014 כ-26% מהמגורים המשותפים מנוהלים על ידי "מתחזק" ולא באופן עצמאי נדרש רוב קולות הדיירים כדי לעבור מועד בית עצמאי לשירות של "מתחזק".

ניהול ועד בית לבתים משותפים

מחירון חברת ניהול נכסים ואחזקת מבנים (מעודכן ל-2021)

העמוד הבא יציג את המחירון שלנו המלא הכולל את כל השירותים שהחברה שלנו מציעה לשוק הפרטי והציבורי.

*מחירון ניהול ואחזקת מבנים תלוי בגודל הבניין, מספר הדיירים, קומות, והצורך שלכם בתדירות בניקיון לכן כל הצעה יכולה להשתנות בהתאם לצרכים*

אזורי שירות בחיפה והצפון​

שאלות ותשובות שכדאי לדעת

לא, ממש לא, בין אם אנחנו מגיעים בבוקר, בצהריים או בערב אנחנו נעבוד אותם מספר שעות, באותה יעילות ובאותה תשוקה.

התקשרו אם יש לכם עוד שאלה בנושא נשמח לענות לכם על הכל!

בעיקרון זה מאוד תלוי בגודל ואופי המשרד, מן הסתם ככל שהמשרד גדול יותר הדרישות יהיו גדולות יותר אם זה מצד זמני וכמויות הגעה, כוח אדם, שעות עבודה ועוד … יש משרדים שדורשים הגעה פעם בשבוע / שבועיים / בחודש.

יש משרדים שצריכים ניקיון חלקי לעומת כאלה שצריכים ניקיון באופן שוטף ובכל יום.

יש משרדים מבולגנים יותר ויש פחות, דבר זה משתנה מאופי המשרד וכמות העובדים הנמצאים בו כל יום, האם המשרד מקבל גם סחורה? האם המשרד הוא לסוכני שטח והם לא נמצאים בו הרבה?

כמו כן יש עוד משתנים כאלה ואחרים שישפיעו על כמוות וזמני ההגעה, לקבלת איפיון למשרד שלכם צרו קשר עוד היום!

כמובן שיש! אף אחד מחייב אף אחד שום דבר! כמו כל נותן שירות, גם אנחנו רוצים להיות במקום שרוצים וצריכים אותנו ולכן אנחנו נותנים תקופת ניסיון באהבה כל מי שרוצה לתת לנו להוכיח את עצמנו ולספק לכם משרד/בניין/דירה נקייה ומצוחצחת על בסיס יומי/שבועי/חודשי, אתם תחליטו !

בעיקרון אין מחיר קבוע לעבודות ניקיון, שמדובר בתמחור ניקיון משרדים טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג עבודה, גודל העבודה, כל שירות מקבל איפיון משלו והצעת מחיר בהתאם לאיפיון שביצענו,ממוצע המחירים נע בין 50-150 ש"ח, צרו קשר ותקבלו הצעת מחיר מיידית אישית כלפי הצרכים שלכם!

ניקיון חדרי מדרגות, חלונות, תריסים, שטיפת כלים, ניקוי מטבח, החלפת פחים, ניקיון מלא לשירותים, מכשירי הפצת ריח טוב, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקוי עמדות של עובדי המשרד, פינות ישיבה הכולל ניקוי ספות, שטיחים ומזרנים וכל הטקסטיל היבש, טאטוא הרצפה, וכמובן נותנת מענה לכל דבר כולל מקרי SOS למיניהם והכי חשוב אבק מהמקומות הכי הכי קטנים!

הבעיה הכי ידועה היא בכלל למצוא מנקה פרטית שעומדת בדרישות שלכם, ואחרי שמצאתם תתפללו שהיא אמינה, ועכשיו גם צריך לקוות שהיא לא מבריזנית כי רוב המנקות הפרטיות (מניסיון) מבריזות ולא מגיעות ביום שצריכות ואפילו ללא התראה מוקדמת כי רמת המקצועיות של רובם שואפת ל-0.

מה שמשאיר אותך ביום הניקיונות לבד + משימה נוספת שממש אין לכם זמן ועצבים אליה, בשביל זה יש אותנו, חברה מקצועית שמספקת לכם מענה ורוגע בכל הנושאים שקשורים לאמינות, טווח ארוך, ביטחון, מחיר הוגן, עמידה בזמנים ועוד המון יתרונות שלא כל חברה יכולה להציע לכם, אז תבחרו נכון, אנחנו כאן בשבילכם!

ניקיון לאחר שיפוץ ולפני מסירה

דרושים עובד ניקיון לחברה מנצחת בצפון

למי שמעוניין / מעוניינת, כאן תוכלו להגיש קורות חיים ומועמדות למשרות אצלנו בחברה במגוון תפקידים שונים ומגוונים!

חברתנו מעסיקה אך ורק אנשים מתורבתים, אמינים, חיוביים וכאלה שאוהבים לעבוד ולשמח!

סוג משרה:

תיאור התפקיד:

דרישות התפקיד:

שפות:

אם תרצו להצטרף לצוות המנצח ואהוב שלנו יש לנו הרבה תפקידים להציע לכם בהתאם לצרכים שלכם בין אם נוח לכם לעבוד בבוקר, בערב, לנקות משרדים או אולי בניינים, דירות או בכלל למחלקת הטקסטיל שלנו לניקוי ספות, מזרנים ושטיחים עיבוד שבבי ובתי ספר.

חברתנו גם מנקה עסקים פרטיים ומוסדות ציבוריים כמו בתי כנסיות, בתי חולים, בנקים, קופות חולים, משרדי עורכי דין, משרדי דיגיטל והייטק, משרדי רואי חשבון ובקיצור ולעניין, כל עסק שדורש שירותי ניקיון וסדר אנחנו פה בשבילו!

מאמרים מובחרים שכדאי לקרוא

ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים בחיפה

חברת ניקיון משרדים בחיפה ניקיון משרדים בחיפה מתבצע על ידי חברה מיומנת ומקצועית. ניתן לקבל ניקיון שוטף לאחר שעות העבודה או  במהלכן. הוא ייעשה על

קרא עוד »
חברת ניקיון בנהריה

חברת ניקיון בנהריה

שירותי ניקיון בנהריה חברת ניקיון בנהריה מספקת שירות ניקיון איכותיים ללקוחות רבים בעיר ובאזורים הקרובים אליה. נהנים מהם עסקים, מוסדות ציבור וממשל, בתים פרטיים ועוד.

קרא עוד »
ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות

ניהול נכסים בקריות מתבצע על ידי חברה המתמחה בתחום. ברשותה תשתית מותאמת לפעילותה כולל צוותי עובדים היודעים לטפל במערכות השונות. היא נעזרת בתוכנית ניהול מתקדמת.

קרא עוד »
ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות מתבצע על ידי חברה בעלת תשתית ויכולות מקצועיות. ניתן לקבל שירות מקיף במשך שעות הפעילות ולאחריהן. לכל אתר יוצמדו עובדים קבועים שיתודרכו

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר